Sterydy, zwłaszcza te pochodzące od testosteronu, są niezwykle skuteczne. Oznacza to, że powodują niezwykle szybki wzrost masy mięśniowej i błyskawicznie pomagają w osiągnięciu wymarzonego celu. Dlatego wiele osób decyduje się na ich branie. Jednak są to środki o dużych skutkach ubocznych, dlatego warto przyjmowanie sterydów rozpocząć z głową.

Dla początkujących największym problemem może być robienie sobie zastrzyków, jeżeli jednak myślisz o licznych kuracjach sterydowych, zdecydowanie polecamy tę formę. Tabletki są o wiele bardziej szkodliwe dla wątroby, która najbardziej przez nie cierpi.
Dodatkowo dokładnie się rozeznaj na rynku i wybierz taką markę, co do której będziesz mieć pewność. Ceny sterydów są różne i z pewnością nie powinieneś kierować się właśnie nimi.
Poza tym, musisz wiedzieć, że sterydów nie można brać przez cały czas, zwłaszcza tych na bazie testosteronu. Musisz robić sobie regularne przerwy na „odblokowanie” organizmu i przyzwyczajenie go do ponownej produkcji hormonów.