Zakopane to idealne miejsce zarówno na weekendowy wypad, jednodniowy odpoczynek, czy też na dłuższy pobyt. Jakie są zalety tego miejsca?

Przede wszystkim w Zakopanem możemy poczuć niesamowitą atmosferę ludzi gór. Tutaj zjemy dobrze, smacznie i zdrowo w lokalnych knajpach, potańczymy w rytm góralskich pieśni. Ponadto możemy oczywiście pójść w góry albo zorganizować wycieczki piesze, rowerowe czy konne w wiele innych miejsc.

A co z noclegiem? Otóż będąc już w Zakopanem warto wybrać noclegi, które rzeczywiście będą „po góralsku”. Prawdziwie góralskie apartamenty Zakopane będą na pewno miały obite drewnem ściany. Ponadto zauważymy tutaj na oczywiście drewnianych meblach przeróżne wzory i motywy góralskie. Całości będą dopełniać folklorystyczne obrazy na ścianach, obrusy i serwety.

W takiej atmosferze nie tylko na pewno świetnie odpoczniemy, wyśpimy się w końcu, zapomnimy o codziennych problemach oraz obowiązkach. A Zakopane na długo pozostanie w naszej pamięci, jako miejsce, w którym spędziliśmy niesamowite chwile.